A Nintendo 10%-os fizetésemelést hajt végre

12 órával ezelőtt 1
Miközben számos kiadó és stúdió elbocsájtásokra készül, csapatok zárhatnak be és projektek kerülnek veszélybe, a japán konzolgyártó megemeli a munkavállalók alapbérét 10%-kal.
Olvasd el a teljes "A Nintendo 10%-os fizetésemelést hajt végre" cikket a Gamekapocs.hu-n