The Last of Us Part II: PC-s online mód érkezik 2024-ben

2 órával ezelőtt 1

A The Last of Us Part II PC-s verziójának megjelenését követően a rajongók régóta várnak a többjátékos módra, amely most úgy tűnik, hogy szeptemberben válhat valósággá. Ez a kiegészítés közvetlenül a játék főmenüjébe lesz integrálva, így a játékosoknak nem kell külön alkalmazást indítaniuk a multiplayerezéshez. Azt is érdemes megjegyezni, hogy a PC-s verzió fejlesztése már folyamatban van, és a stúdió több ízben is utalt már egy lehetséges online komponensre. A zombi apokalipszis túlélő harcai szóló teljes cikk a Liked.hu-n olvasható.

Ez a bejelentés hatalmas örömet okozhat a PC-s játékosoknak, akik eddig csak konzolon élvezhették a The Last of Us Part II élményét. Az online mód bevezetése új dimenziókat nyithat meg a játékban, lehetővé téve a közösségi interakciót és a versenyt a játékosok között. A stúdió további részleteket is ígért a jövőben, így érdemes lesz figyelni a hivatalos bejelentéseket.

Olvasd el a teljes "The Last of Us Part II: PC-s online mód érkezik 2024-ben" cikket a Liked.hu-n